Jan Laibl se mě (dobře) ptá jak na telefonování

Červenec 15, 2015
Miroslav Princ

Jan Laibl Miroslav PrincKolega, lektor Honza Laibl, mě pozval k natočení sedmého pokračování jeho video seriálu, kde odpovídá na dotazy obchodníků.

Jako správný obchodník se mě ptal a ptal, dokud ze mě nedostal, co chtěl slyšet 🙂

Poslechněte si to i vy.

02:44 Jaká je budoucnost lidí v telemarketingu, nenahradí je do pár let stroje?
06:13 Princip a forma vedení telefonátu
08:12 Nejčastější chyby v telefonování
12:54 V čem se liší Češi od ostatních a na co si dát pozor v telefonátech?
14:38 Co je správným cílem obchodního telefonátu?
16:38 Co bych měl jako obchodník, který telefonuje, zjistit během telefonátu?
18:35 Jaká je hlavní alternativa k telefonování do budoucna? Jak a proč jako obchodník používat internet a networking k získávání kontaktů?
25:45 Jak se vyrovnat s telefonováním a jak k němu přistupovat?

Jan Laibl je lektor obchodních dovedností, s kterým se shoduji ve filozofii a pohledu na prodej. Napsal knihu Ne! Já nic nechci, kterou si můžete pořídit samostatně anebo v balíčku s mojí.

5 Comments. Leave new

Petr Brož
16.8.2015 16:47

Dobrý den pane Princi,
opakovaně jsem četl Vaši skvělou knihu, zúčastnil jsem se Vašeho prospěšného semináře, s potěšením čtu Vaše podnětné příspěvky na téma telefonování.

Obsah tohoto moderovaného interview je také zajímavý a obsahuje oproti jmenovanému i cosi navíc. Nicméně prostředí, kam jste zasadili jeho natočení, je fakt bomba :=) Připomíná to mateřskou školku :=)

Nic ve zlém… Pozitivně míněná zpětná vazba je vždy důležitá, nebo ne ? :=)

Váš posluchač a čtenář,
Petr Brož

Miroslav Princ
16.8.2015 22:24

Ano, ve chvíli, kdy jsme začali natáčet skupinka skoro jako mateřská školka přišla. Nechtěli jsme pak už měnit místo. Tak to berme jako takovou změnu oproti studiovým nahrávkám 🙂

Lucie Šplíchalová
4.9.2015 9:17

Dobrý den pane Princi,
znám Vás ze školení našeho obchodního týmu, které bylo vynikající a Váš přístup inspirativní. Nyní jsem ráda shlédla i Vaše video, dobře se na něj kouká a shrnuje mnoho cenných poznatků. Nemáte v úmyslu zpracovat Vaše školení nebo jeho část (např. Vaše “TIpy”) jako video, byť popř. placené?
Zdravím,
Lucie Šplíchalová

Miroslav Princ
4.9.2015 9:54

Lucie, děkuji za hodnocení i dotaz 🙂 Shodou okolností, když se ptáte na video, jsou dvě možnosti: první je videokurz, který jsem natočil pro portál Kurzy pro radost a je tady http://www.kurzyproradost.cz/index.php?ma=kurz&kid=94?a_box=xaac35rj a druhá možnost, už brzy tady na webu (od 9.9.2015) v části Video, obdoba tipů v podobě krátkých animovaných videí. Omrkněte je a ať se daří!

Lucie Šplíchalová
10.9.2015 10:16

Výborně, to se bude určitě hodit!

You must be logged in to post a comment.